PŘIHLÁŠENÍ

Zapoměli jste heslo? NOVÁ REGISTRACE

Vyřízení objednávky

Semafor Je-li zboží skladem, bude Vám odesláno ještě DNES!

BUDE VÁS ZAJÍMAT

ČLÁNKY

NOVINKY

Obchodní podmínky

Prodávající:

G&G AUTOCENTRUM s.r.o.
IČ: 05631548
DIČ: CZ05631548
Sídlo: Buničitá 754/10, Vratimov 739 32
Telefon: 602 768 352
e-mail: prodejna@pneuvratimov.cz
č. účtu: 1301130188/5500


Kupující:
Spotřebitel – zákazník, obchodní vztahy jsou upraveny pro fyzické osoby nepodnikající, zákonem čís. 40/ 1964 Sb., Občanský zákoník v platném znění a předpisů souvisejících.

Pro právnické osoby a osoby samostatně výdělečně činné se tyto vztahy řídí zákonem čís. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník v platném znění a předpisů souvisejících.1) Vstup do systému a objednávka zboží
Vstup do internetového obchodu prostřednictvím stránek www.pneuvratimov.cz nepožaduje nutnost registrace zákazníka.

Zákazník vyplní a odešle objednávku. Tuto prodávající neprodleně po obdržení potvrdí zákazníkovi e-mailem. Smlouvy jsou po svém uzavření archivovány a současně umožňují reprodukci. Veškeré údaje jsou považovány za důvěrné a je s nimi zacházeno v souladu s ustanovením zákona čís. 101/2001 Sb., o ochraně osobních údajů.


2) Platební podmínky
Platby za objednané zboží jsou realizovány:

  • platbou v hotovosti při osobním odběru na pokladně provozovny (je možno platit i platebními kartami)
  • formou dobírky při převzetí zboží doručeného na kontaktní adresu zákazníka
  • fakturou

 

3) Ceny, závaznost, záruka
Ceny uvedené u nabízeného zboží v systému www.pneuvratimov.cz jsou závazné a jsou uvedeny včetně sazby DPH.
Nabídka a cena zůstává v platnosti do doby vyprodání zásob, nebo do doby vystavení nového ceníku.
Kupující tak obdrží zboží vždy za ceny platné v okamžiku objednání.

Zaslaná objednávka je závazná. Objednané zboží zůstává v rezervaci maximálně po dobu 7 dnů.

Záruční doba začíná běžet od převzetí zboží zákazníkem, event. dnem uvedeným na záručním listě. Záruční doba stanovená ze zákona ve výši 24 měsíců.
Pro právnické osoby a podnikatele se záruční podmínky řídí Obchodním zákoníkem, a to dle podmínek výrobce.
Při použití zásilkové služby nebo veřejného dopravce se reklamace zboží poškozeného při přepravě řídí reklamačním řádem přepravce. Takto způsobené vady nelze reklamovat u prodávajícího.

 

4) Způsob přepravy
Doprava zboží k zákazníkovi je realizovaná společností GLS.

Cena za přepravu kurýrní službou GLS, s.r.o je 70,– Kč za jeden kus (140,- Kč za každé dva kusy) zboží z objednávky (např. při objednávce 4ks pneumatik Vám bude účtováno dopravné 280,– Kč).

Pokud je zvolena služba Kompletace, neplatí se zvlášť za pneu a disk, ale za celý komplet dohromady (např. při kompletaci 4 disků a 4 pneumatik činí dopravné 280,– Kč).

Námi dodávané zboží je vždy pečlivě baleno tak, aby nedocházelo k poškození při přepravě. Balné je ZDARMA.

Je-li součástí objednávky příslušenství (např. bezpečnostní šrouby, pneuměřič atd.), za toto příslušenství se dopravné neúčtuje a to v případě, že jsou součástí objednávky alespoň dvě pneumatiky, lité nebo plechové disky (min. dvě položky s placenou dopravou).

ZDARMA  - při osobním vyzvednutí na adrese :
G&G AUTOCENTRUM s.r.o.
Buničitá 754/10
Vratimov 739 32
Tel/Fax: 596 733 809
Mob: 602 622 955

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému.


5) Odstoupení od kupní smlouvy
Dle § 53 odst 7 byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel (spotřebitelem je fyzická osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání) právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodů a bez jakékoliv sankce do 14-ti dnů od převzetí plnění.
Odstoupení musí být učiněno písemnou formou a za splnění této podmínky se považuje i zaslání emailu na adresu prodávajícího. Před vrácením zboží kupující zašle email se sdělením čísla prodejního dokladu a součastně sdělí číslo bankovního spojení, na které mu následně po vrácení zboží bude vrácena zaplacená částka.
Náklady na vrácení zboží zpět k prodávajícímu nese plně spotřebitel.
Dodavatel je povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky nejpozději do 30 dnů od odstoupení.


6) Rozpor s kupní smlouvou
V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou. Není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.


7) Obecné podmínky reklamace
Zákazník je povinen si při přejímce zboží důkladně prohlédnout a bez zbytečného odkladu prodávajícího informovat o případných zjištěných vadách a to buď prostřednictvím emailu na adresu prodávajícího, poštou, popř. osobně na provozovně.
Prodávající o reklamaci rozhodne ihned, ve složitějších případech do 3 dnů. Reklamace, včetně odstranění vady bude vyřízena nepozději do 30 dnů od jejího uplatnění, pokud se prodávající se zákazníkem nedohodne na lhůtě delší.


8) Zneužití e-shopu www.pneuvratimov.cz
V případě zneužití, nebo podezření ze zneužití informací uvedených v www.pneuvratimov.cz si vyhrazujeme právo zamezit přístup, či učinit jiné kroky, které budou mít za cíl tuto činnost omezit.


9) Místo zpětného odběru

G&G AUTOCENTRUM s.r.o.
Buničitá 754/10
Vratimov 739 32
Tel/Fax: 596 733 809
Mob: 602 622 955

Od 200ks použitých pneu, zajistíme jejich svoz od zákazníka.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.